GWARANCJA ST.CROIX

3 WARIANTY BEZPIECZEŃSTWA

SERWIS WĘDEK

SILVER STAR

Jak działa gwarancja St.Croix? Fakt, że czytasz ten tekst prawdopodobnie oznacza, że masz uszkodzoną wędkę. Możesz być pewny, naszym celem jest umożliwić Ci ponowne wędkowanie kijem St. Croix najszybciej jak to tylko możliwe.

Jeśli jesteś przekonany, że uszkodzenie powstało z powodu naszego błędu, oraz masz pewność, że twoja gwarancja St. Croix nie wygasła, najlepszą opcją dla Ciebie jest nasz plan Silver Star. Oto, jak działa:

 1. Prosimy o zawarcie dokumentacji wyjaśniającej powód przesłania kija. Wyślij nam swój adres zwrotny i numer telefonu.
 2. Jeżeli ekspertyza potwierdzi, że uszkodzenie nastąpiło w wyniku wadliwego wykonania, producent naprawi wędkę na swój koszt lub wymieni ją na nową. W takim wypadku płacisz tylko 180 zł stałej opłaty. 
 3. Jeśli jednak dowody wykażą, że uszkodzenie wędki jest wynikiem wypadku, nieprawidłowego użytkowania lub zaniedbania, poinformujemy Cię o dodatkowych kosztach naprawy lub wymiany Twojej wędki.

   

   

SERWIS WĘDEK

GOLD STAR

Wypadki się zdarzają. Czas zatem sprawdzić jak diała gwarancja St.Croix. Plan serwisowy Gold Star pozwala na szybką naprawę lub wymianę wędki, bez konieczności przechodzenia przez długą procedurę gwarancyjną. 

Koszt usługi: 180 zł + opłata 55$ / 85$ / 120$ – uzależniona od modelu wędki.

 1. Wypełnij zgłoszenie serwisowe na tej stronie, uzupełniając wszelkie potrzebne nam dane. 
 2. Prześlij do nas uszkodzoną wędkę St. Croix wraz z opisem problemu. Dołącz także także Twój adres zwrotny, numer telefonu, oraz potwierdzenie zakupu w postaci kopi faktury lub rachunku.
 3.  Dołącz notę z prośbą o nasz serwis Gold Star. Wysokość opłat za serwis Gold Star w zależności od modelu wędki wynosi około:
 • 200 – 250PLN (55$) za każdą wędkę z serii: BASS X, TRIUMPH, PREMIER, MOJO, EYECON, PANFISH SERIES, TROUT SERIES, RIO SANTO, TIDEMASTER, WILD RIVER.
 • 300-350PLN (85$) za każdą wędkę z serii: LEGEND (wszystkie serie z wyjątkiem Torzite), AVID SERIES, IMPERIAL USA, SOLE, BANK ROBBER, HIGH STICK DRIFTER
 • 350-400PLN (120$) za każdą wędkę z serii: LEGEND X, LEGEND ELITE (Torzite), LEGEND SURF (Torzite) lub wędki nierejestrowane

 

Serwis Wędek

GOLD STAR + UPGRADE

Twoja wędka uległa poważnym uszkodzeniom i nie nadaje się do naprawy? Nie martw się – plan Gold Star + Upgrade pozwoli Ci zmienić ją na lepszy model, z nowym prawem do gwarancji.

 1. Prześlij do nas wszystkie części uszkodzonej wędki.
 2. Do opłaty za serwis według planu Gold Star (patrz punkt 3) dołącz różnicę w cenie między nowym modelem który chcesz otrzymać a Twoją starą, uszkodzoną wędką.

  Koszt usługi: 180 zł + opłata 55$ / 85$ / 120$ – uzależniona od modelu wędki + różnica między ceną wybranego modelu wędki, a ceną zakupu modelu uszkodzonego.

   

GWARANCJA ST. CROIX. 

 DOŻYWOTNI SERWIS WĘDEK ST.CROIX ZAKUPIONYCH W CORONA FISHING

Wszystkie wędki zakupione w Corona Fishing obsługiwane są na zasadzie dożywotniego serwisu Gold Star (z wyłączeniem wędek muchowych i podlodowych). Bez względu na rodzaj i okoliczności uszkodzenia wędka zostanie wymieniona na nową!
Niezależnie od tego, jaki model wędki St. Croix posiadasz, czy została ona zarejestrowana, czy jesteś jej pierwszym właścicielem czy też nie, gdy Twój kij ulegnie uszkodzeniu możesz mieć pewność, że fachowcy i inżynierowie STC dołożą wszelkich starań, by przywrócić go do pierwszej świetności lub zwyczajnie wymienic na nowy. Decyzja o naprawie podejmowana jest tylko wtedy, gdy pewne jest, że wędka będzie pracować we wszystkich aspektach na 100% – w pozostałych przypadkach wymieniana jest na nową.

OGÓLNE WARUNKI GWARANCJA ST.CROIX

GWARANCJA 15-LETNIA

Legend X

Legend® Elite Spin/Cast

Legend Elite® Musky

Legend® Xtreme

Legend® Xtreme Inshore

Legend® Trek

Legend Tournament®

Legend® Glass

Avid Series® Spin/Cast

Avid Pearl

Avid X

Avid Series™ Inshore

Legend® Surf

Avid Series® Surf

Legend Elite® Fly

Sole Fly

Bank Robber™ Fly

High Stick Drifter Fly

Avid Series® Fly

Imperial® Fly

GWARANCJA 5-LETNIA

Premier®

Premier® Pink

Premier® Musky

Wild River®

Mojo Bass

Mojo Cat

Mojo Musky

Eyecon®

Eyecon® Trolling

Panfish Series

Trout Series

Bass X

Triumph®

Tidemaster®

Mojo Inshore

Mojo Salt

Mojo Jig

Mojo Surf

Triumph® Surf

Mojo Bass Fly

Rio Santo Fly

blanki SCV, SCIV, SCIV/SCII, SCIII,

GWARANCJA ROCZNA

Legend® Gold Ice

Legend® Silver Ice

Avid Ice Jigging

Avid Glass Ice

Mojo Ice

Legend Black Ice

ZAPOZNAJ SIĘ Z WARUNKAMI REKLAMACJI WĘDEK ST. CROIX

TUTAJ ZREALIZUJESZ GWARANCJĘ SWOJEJ WĘDKI ST. CROIX